Akce

Grand Prix Sk8 Slalom Brno 2016Slalom6

První letošní akcí pořádanou FML ve spolupráci s ČASS bude již druhý ročník Skateboard Slalomu, který nese název Grand Prix Sk8 Slalom Brno 2016 a uskuteční se 30. dubna a 1. května.

Časový harmonogram, registraci a další informace najdeš zde nebo na Facebooku.

Brno Maydays vol. 8maydaypic

Osmý ročník jedné z nejstarších longboardových akcí v ČR je letos plně v režii FML. Opět se uskuteční první víkend v květnu, tedy 6. – 8. 5. 2016. Čeká tři dny plný longboardingu ve všech jeho formách v Brně a okolí.

Co vše tě čeká a nemine? Všechny informace najdeš zde i na Facebooku.

The Battle For Zborovbomb11

Druhý ročník oceňovaného kopce, který nenechá na jedněch kolečkách slick! Závod se odehraje opět v obci Zborov na severní moravě v příjemném podhorském prostředí. The Battle For Zborov je před začátkem léta ta správná porce adrenalinu a to v datu 24. až 26. června! Nejaktuálnější informace najdeš na Facebook události.

Pushuj na jih13457645_10208576638765187_387344729_n

Luxusní cyklostezka č. 5 Brno-Vídeň, krásná příroda, pohodová pushovačka, koupačky, vínečko, pívečko, kamarádi, léto, Pálava, spaní pod širákem a hlavně celkem 70 km ujetých za 2 dny!

Víkend 9.-10. července zažiješ něco nového! Jedeš s náma? Sleduj událost na Facebooku ať ti nic neunikne!

Longboardový příměstský tábor

taborChceš začít jezdit na longboardu a nemáš se to kde ani od koho naučit? Tak využij příležitosti a zúčastni se našeho příměstského tábora! Zkušení instruktoři Tě naučí všechny základní dovednosti, které potřebuješ k ježdění, najdeš nový kamarády a užiješ si super tři dny plný longboardingu. První termín už 15.-17. července! Více informací zde.

Slide The Rainbow Jamrainbow11

Druhý ročník masivního Slide Jamu 27. 8. 2016 v Brně! Kdo byl minulý rok, moc dobře ví, jak super akce to byla, letos to čekejte ještě větší a epesnější!

Pro další info si klikni buď na název akce a nebo zde!

Bomb The Castlerob11

První závod, který má pod palcem FML z letošní série Mistrovství ČR, se uskuteční 2. až 4. Září v Náměšti nad Oslavou, kde zbombíme Zámecký vrch, který pravidelně hostí automobilové závody do vrchu.

Těš se a už teď nasávej informace v odkazu a na Facebook události.